Απίστευτο περιστατικό στις ΗΠΑ: Έβαλε αντισηπτικό στα χέρια του ενώ κάπνιζε – Λαμπάδιασε το αμάξι

ceb1cf80ceafcf83cf84ceb5cf85cf84cebf cf80ceb5cf81ceb9cf83cf84ceb1cf84ceb9cebacf8c cf83cf84ceb9cf82 ceb7cf80ceb1 ceadceb2ceb1cebbceb5
facebookANTISEPTIC

Από καθαρή τύχη σώθηκε ο οδηγός του οχήματος.

Ένα ασυνήθιστο περιστατικό πυρκαγιάς κλήθηκαν να αντιμετωπίσουν πυροσβέστες στις ΗΠΑ, καθώς σύμφωνα με τη σχετική ενημέρωση ένα αυτοκίνητο τυλίχθηκε στις φλόγες όταν ο οδηγός που κάπνιζε έβαλε αντισηπτικό χεριών.

Το περιστατικό συνέβη σε πάρκινγκ εμπορικού κέντρου στην πόλη Ρόκβιλ του Μέριλαντ και ο οδηγός μεταφέρθηκε με ελαφρά εγκαύματα στο νοσοκομείο, χωρίς να κινδυνεύει η ζωή του.

Σύμφωνα με την πυροσβεστική υπηρεσία « η χρήση αντισηπτικού και το κάπνισμα είναι ένας πολύ κακός συνδυασμός, ιδιαίτερα σε μη επαρκώς αεριζόμενους χώρους».

Το αυτοκίνητο καταστράφηκε ολοσχερώς.


Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Newsbomb.gr.

Διαβάστε επίσης:

Έρευνα: Τόσα αντισώματα αποκτήσατε αν κάνατε εμβόλιο Pfizer ή Astrazeneca

ΠΗΓΗ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *