ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης 2-2: Όρθιος με Κριζμάν και 10 παίκτες ο ΠΑΣ (videos+photos)

cf80ceb1cf83 ceb3ceb9ceaccebdcebdceb9cebdceb1 ceb1cf83cf84ceadcf81ceb1cf82 cf84cf81ceafcf80cebfcebbceb7cf82 2 2 cf8ccf81ceb8ceb9cebf
facebookpas panigiriko

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Σε ένα συναρπαστικό παιχνίδι, με συγκινήσεις και ανατροπές, ο ΠΑΣ Γιάννινα κατάφερε να σώσει τον έναν βαθμό (2-2), παίζοντας με 10 παίκτες για 40 λεπτά.

Με συναρπαστικό τρόπο έκλεισε το 2020 για ΠΑΣ Γιάννινα και Αστέρα Τρίπολης στους «Ζωσιμάδες».

Οι δύο ομάδες ήρθαν ισόπαλες 2-2, με ανατροπές και συγκινήσεις στα τελευταία λεπτά του αγώνα. Οι γηπεδούχοι ήταν ανώτεροι στο πρώτο ημίχρονο, προηγήθηκαν με τον Παμλίδη, αλλά ο Αστέρας στάθηκε τυχερός και ισοφάρισε πριν το 45λεπτο. Στην επανάληψη ο ΠΑΣ έμεινε με 10 παίκτες και πίσω στο σκορ με 2-1 στο 84′, αλλά στην επόμενη φάση έφτασε στην ισοφάριση με τον Κριζμάν.